ثبت شعبه یا نمایندگی خارجی

شرکت های خارجی زیادی وجود دارند که به دنبال تاسیس شعب خود در کشور ایران میباشند. تاسیس شعبه به این راحتی ها نیست و باید مراحل قانونی و اداری آن طی شود. البته باید به یاد داشته باشید که ثبت شعبه با ثبت نمایندگی شرکت خارجی متفاوت است و نباید اشتباه گرفته شود. البته از لحاظ کارایی تغییری در آنها رخ نمیدهد. پس از ثبت شعبه یک شرکت خارجی در ایران تمامی مدیران از طرف خود شرکت انتخاب میشوند و مدیران بومی و ایرانی دخالتی در امور مدیریتی شرکت نخواهند داشت. اما در ثبت نمایندگی شرکت خارجی کاملا متفاوت عمل میشود و سرمایه گذار و مدیران شرکت از افراد بومی و محلی انتخاب میشوند. میتوان گفت در ثبت نمایندگی شرکت خارجی تنها محصولات شرکت به فروش میرسد و شرکت در امور مالی و نیروی انسانی دخالتی ندارد. ثبت شعبه یا نمایندگی خارجی توسط مرکز ارائه خدمات اداری پیشرو در کمترین زمان و با بهترین هزینه انجام میشو. برای دریافت مشاوره میتوانید با این مرکز تماس حاصل کرده و از مشاوره متخصصان آن بهره مند شوید.

هزینه مورد نیاز بمنظور ثبت شعبه یا نمایندگی خارجی:

برای انجام این کار ۱۳۵۰۰۰۰۰۰ ریال نیاز میباشد.

مدت زمان ثبت شعبه یا نمایندگی خارجی:

برای ثبت شعبه و نمایندگی ۲ ماه زمان نیاز است.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شعبه یا نمایندگی خارجی:

  • اختيار نامه نماينده شركت در ايران كه قانوني بودن و اعتبار آن به تاييد نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در آن كشور رسيده باشد .
  • يك نسخه اساسنامه يا ساير مدارك ثبتي شركت در كشور اصلي كه به تأييد نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در آن كشور رسيده باشد.
  • تصوير صفحه اول شناسنامه يا تصوير صفحات گذرنامه نمايندگان داراي اختيار شركت.
  • يك نسخه آخرين بيلان مالي شركت كه قانوني بودن و اعتبار آن به تأييد نمايندگي جمهوري اسلامي ايران در آن كشور رسيده باشد .
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :